Greek Alliance of Uni42

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Greek Alliance of Uni42

Ogame.org uni42 Ogame.gr Alliance


5 απαντήσεις

    khenti,WILDWOLF

    Ψηφοφορία

    apomakrinsh apo to forum toy khenti,WILDWOLF ?

    [ 2 ]
    khenti,WILDWOLF Vote_lcap33%khenti,WILDWOLF Vote_rcap [33%] 
    [ 4 ]
    khenti,WILDWOLF Vote_lcap67%khenti,WILDWOLF Vote_rcap [67%] 

    Σύνολο Ψήφων: 6
    Η Ψηφοφορί έκλεισε
    kobladoures
    kobladoures
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 48
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009
    Ηλικία : 39
    Τόπος : pantou

    khenti,WILDWOLF Empty khenti,WILDWOLF

    Δημοσίευση  kobladoures Παρ Ιουλ 10, 2009 7:46 am

    kalhspera paidia!!
    molis eida pws efigan apo thn symmaxia o khenti kai o WILDWOLF
    krima pou efigan ta paidia giati htan arketa energoi kai sth symmaxia kai sto forum!

    twra edw omws tithete ena thema!
    prepei na tous apomakrinoume kai apo to forum?

    proswpikh mou apopsh einai pws den xreiazetai na ginei kati tetoio...
    alla nomizw pws prepei na symfonoun kai oi ypoloipoi me ayto!!
    khenti
    khenti


    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2009

    khenti,WILDWOLF Empty Απ: khenti,WILDWOLF

    Δημοσίευση  khenti Σαβ Ιουλ 11, 2009 7:17 am

    Κάντε ότι νομίζετε...φύγαμε για πολλούς λόγους και απο ότι βλέπω δεν αναρωτήθηκε και κανένας άλλος εκτός απο εσένα...προσωπικά έφυγα γιατί η συμμαχία δεν είναι μέρος επιβολής εξουσίας αλλά μέρος παιχνιδιού και γέλιου...κάτι τέτοιο δεν γινόταν εδώ.
    Ακόμα και στο φόρουμ, 3-4 άτομα απο τα 45 ποστάρανε...όλοι οι άλλοι απλοί θεατές!!!
    Στα κυκλικά γράφανε μόνο για βοήθεια σε καμμιά επίθεση...πολυ ψυχθοφόρο όλο αυτό και έτσι αποφασίσαμε να κάνουμε δική μας συμμαχία βασισμένη στην αλληλοβοήθεια και στην τρέλα...
    Και πάλι,κάντε ότι σας φωτίσει ο Θεός....Καλές μάχες και να περνάτε καλά!!!
    WILDWOLF
    WILDWOLF


    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2009

    khenti,WILDWOLF Empty Απ: khenti,WILDWOLF

    Δημοσίευση  WILDWOLF Σαβ Ιουλ 11, 2009 3:19 pm

    Σχετικα με το ζητημα του forum, εγω προσωπικα προσπαθησα να κανω διαγραφη(οχι για καποιο αλλο λογο αλλα για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις) αλλα ειδα οτι αυτη η επιλογη δεν ηταν διαθεσιμη!Οποτε η επιλογη αυτη ειναι δικη σας!Οσο για τον λογο που αποχωρησα εχει να κανει μονο και μονο στο χαρακτηρα της συμμαχιας(πολλα ατομα αγνωστα μεταξυ τους)!!!Κλείνοντας εγω δεν προκειτε ποτε να σταθω απεναντι σας και φυσικα αν καποιος χρειαστει την βοηθεια μου μπορει να το κανει σαν να ήμουν μελος της συμμαχιας!!!Η αποφαση δικη σας και απολύτως σεβαστή!!
    avatar
    andreas7


    Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2009

    khenti,WILDWOLF Empty Απ: khenti,WILDWOLF

    Δημοσίευση  andreas7 Σαβ Ιουλ 11, 2009 9:13 pm

    Μιλάτε για επιβολη εξουσιας στην alliance, εγώ τέτοιο πράγμα δεν είδα πουθενά.Τώρα για τα άλλα έχετε δίκιο αλλά νόμιζα ότι μόνο εγώ ένιωθα έτσι.Δεν ξέρω κανένα προσωπικά μέσα από την alliance πλέον και δεν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι άλλο πέρα από τα trade και τους μικρούς παίκτες(να στείλω πόρους) έχω στείλει ένα κάρο πόρους στον άσχετο τον απο κάτω μου που είναι σε alliance με μόνο miners...και αυτό γιατί ο πιο κοντινός OGame.gr είναι 200 συστήματα μακριά μου(κάποτε ήταν ο Αρης αλλά έφυγε).Από εκεί και πέρα δεν ζήτησε βοήθεια κανένας ούτε μικρός ούτε μεγάλος σε κυκλικό(κοντά μου και πιστεύω ούτε κοντά σε κάποιον άλλο που να μπορούσε να πάει)Αν δω σε κυκλικό ότι σε 20min μου έρχεται attack και θέλω 300Κ deut και 1 ώρα να πάω τη να κάνω.Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με εσάς και σέβομαι την απόφαση σας, ακόμα και τώρα όποιος χρειαστεί την βοη8εια μου μπορεί να την έχει.
    Αυτα απο μενα.Καλη σηνεχεια και νομίζω ότι πολλά από αυτά ισχύουν και για τους άλλους παίκτες
    KallaiR
    KallaiR


    Αριθμός μηνυμάτων : 59
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2009

    khenti,WILDWOLF Empty Απ: khenti,WILDWOLF

    Δημοσίευση  KallaiR Τρι Ιουλ 14, 2009 7:55 am

    φυγατε- δεν φυγατε, για μενα ειστε συμμαχοι. μπορειτε κ θελω να ποσταρετε εδω τις μαχες σας και να δρατε και να συμπεριφερεστε σαν μελοι της συμμαχιας. έτσι κ αλλιως αυτο το φορουμ φτιαχτηκε για μας τους ελληνες παίκτες του οργκ. ειναι τελειως χαζό να διασπόμαστε σε υποομάδες. όπως ο άρης είναι ευπρόδεκτος εδώ, έτσι είναι κ όλοι οι έλληνες παίκτες. αυτά από μένα. όλοι μας θέλω να χρησιμοποιούμε τα εργαλεία της συμμαχιας (οσονούπω θα μπει οδηγός για galaxytool για το οργκ) και δεν υπάρχει εχθρα μεταξύ μας.

    όσο για τα υπόλοιπα το μόνο που θα σχολιάσω είναι το επιβολή εξουσίας.. δεν νομίζω κανένας να επέβαλε κάτι.. ότι έχει γίνει ως τώρα, έχει παρθεί ομαδικά η απόφαση κ όλες οι προτάσεις εισακούγονται κανονικά.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 2:32 pm